Rudolf Mikyška

12117. Bez názvu

popis: Olej na plátně, 95x95 cm, signováno vpravo dole Mikyška R., olištováno.

Pozn.: Pochází z pozůstalosti Rudolfa Mikyšky.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:02:57

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč