Rudolf Mikyška - Bez názvu

Olej na plátně, 95x95 cm, signováno vpravo dole Mikyška R., olištováno.

Pozn.: Pochází z pozůstalosti Rudolfa Mikyšky.

o autorovi: 1948 – 2012
Grafik, malíř, výtvarník. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a Škole bytové tvorby. Věnoval se volné, užité a reklamní grafice, grafickému designu a výstavnictví. Zabýval se též plakátovou tvorbou. Byl členem Asociace užité grafiky.

12117. Bez názvu
Dražba ukončena:29.06.2017 22:02:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč