Rudolf Mikyška - Nekonkrétní svět

Olej na plátně, 95x125 cm, signováno vpravo dole Mikyška R., olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Rudolfa Mikyšky.

o autorovi: 1948 – 2012
Grafik, malíř, výtvarník. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a Škole bytové tvorby. Věnoval se volné, užité a reklamní grafice, grafickému designu a výstavnictví. Zabýval se též plakátovou tvorbou. Byl členem Asociace užité grafiky.

11729. Nekonkrétní svět
Dražba ukončena:28.06.2017 20:22:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč