Rudolf Mikyška

12116. Továrna na sny

popis: Olej na plátně, 95x125 cm, signováno vpravo dole Mikyška R., olištováno.

Pozn.: Pochází z pozůstalosti Rudolfa Mikyšky.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 21:58:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč