Rudolf Mikyška - Vlajky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 58x40 cm. Signováno vpravo dole Mikyska 12. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1948 – 2012
Grafik, malíř, výtvarník. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a Škole bytové tvorby. Věnoval se volné, užité a reklamní grafice, grafickému designu a výstavnictví. Zabýval se též plakátovou tvorbou. Byl členem Asociace užité grafiky.

108820. Vlajky
Dražba ukončena:10.01.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.12.2023 12:09:20 14486