Rudolf Němeček - Abstrakce

Lept, 20x25 cm. Signováno dole uprostřed tužkou R. Němeček 1962. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - ?

57022. Abstrakce
Dražba ukončena:18.03.2021 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.03.2021 16:13:24 5712
500 Kč 24.02.2021 13:08:56 7797