Rudolf Němeček - Adam a Eva

Olej na kartonu, 34x28 cm. Signováno vlevo dole R. Němeček 88. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1921 - ?

150663. Adam a Eva
Dražba ukončena:07.12.2025 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč