Rudolf Němeček - Dívka s košem ovoce

Olej na kartonu, 30x30 cm. Signováno vpravo dole R. Němeček 91. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1921 - ?

151293. Dívka s košem ovoce
Dražba ukončena:14.12.2025 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč