Rudolf Němeček - Konvolut 2 olejomaleb: Milenci a Akt

Pozn.: Díla pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 47 cm

Olejomalby na kartonu, 31x28 cm a 27x45 cm. 1x Signováno R. Němeček. Rámovány.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

151222. Konvolut 2 olejomaleb: Milenci a Akt
Dražba ukončena:14.12.2025 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč