Rudolf Němeček - Konvolut 3 olejomaleb

Pozn.: Díla pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 86 cm

Olejomalby na kartonu, 44x56 cm a 52x66 cm. Všechny signovány R. Němeček. Rámovány.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

152140. Konvolut 3 olejomaleb
Dražba ukončena:04.01.2026 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč