Rudolf Němeček - Konvolut 7 olejomaleb

Pozn.: Díla pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Olejomalby, rozměry od 20x26 cm a 21x39 cm. Všechny signovány i rámovány.

Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

152277. Konvolut 7 olejomaleb
Dražba ukončena:11.01.2026 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč