Rudolf Němeček - Konvolut 70 kreseb

Kresby, od 23x28 cm do 32x45 cm. Signovány nebo monogramovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1921 - ?

152244. Konvolut 70 kreseb
Dražba ukončena:11.01.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč