Rudolf Němeček - Srdíčko

Olej na kartonu, 33x40 cm. Signováno vpravo dole R. Němeček 95. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1921 - ?

153925. Srdíčko
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč