Rudolf Němeček - Zátiší s ovocem a květinami

Olej na sololitu, 28x45 cm. Signováno vpravo dole R. Němeček 90. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - ?

308741. Zátiší s ovocem a květinami
Dražba ukončena:24.05.2021 20:10:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč