Rudolf Neugebauer - Krajina s řekou

Olej na plátně, 46x59 cm, signováno vlevo dole Rud. Neugebauer, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

13541. Krajina s řekou
Dražba ukončena:25.10.2017 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč