Rudolf Neugebauer - Smyslná tanečnice

Olej na plátně, 82x36 cm. Signováno vpravo dole Rud. Neugebauer 1934. Rámováno.

Pozn.: Rozměr s rámem 94x48 cm. Datováno 1934.

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

51753. Smyslná tanečnice
Dražba ukončena:28.10.2020 22:18:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč