Rudolf Neugebauer

51753. Smyslná tanečnice

popis: Olej na plátně, 82x36 cm. Signováno vpravo dole Rud. Neugebauer 1934. Rámováno.

pozn.: Rozměr s rámem 94x48 cm. Datováno 1934.

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:18:40

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč