Rudolf Riedlbauch - V tanci

Pastel, 31x31 cm. Signováno vpravo dole Riedlbauch. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámováno v rámařství Brůžek.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: Narodil se v Dýšině u Plzně roku 1944. Studoval v Praze AVU ve speciální figurální a krajinářské škole prof. Jiroudka. Na jeho obrazech se často setkáváme s vyobrazením hudebníků, nejčastěji houslistů nebo hráčů na flétnu, ale i s celými skupinami nebo se zpěváky. Jindy maloval výjevy z poutí, slavností, k opakovaným námětům patří výjevy z cirkusů nebo divadla. Další inspiraci nachází v přírodě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

Rudolf Riedlbauch
93223. V tanci
Dražba ukončena:27.04.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč