Rudolf Vejrych - Koupající

Olej na plátně fixováno na kartonu. 23x18cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

302597. Koupající
Dražba ukončena:10.12.2019 20:25:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč