Rudolf Vejrych - Matka

Kresba, 40x30 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Studie k obrazu Matka.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1882 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

83237. Matka
Dražba ukončena:14.09.2022 23:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč