Rudolf Vejrych - Polanka

Olej na plátně, 85x95 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1882 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

32698. Polanka
Dražba ukončena:30.05.2019 21:17:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč