Rudolf Vejrych

304951. Spánek na mezi

popis: Olej na plátně, 75x95 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:28:24

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč