Rudolf Vejrych - Studie aktu

Kresba, 20x14 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1882 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

95625. Studie aktu
Dražba ukončena:21.05.2023 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.05.2023 13:10:39 5300