Rudolf Vejrych - Zátiší s jablky

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 24x34 cm. Signováno vpravo dole R. Vejrych. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

302671. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:16.12.2019 20:13:33
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč