Rudolf Vojáček - S oslem na cestě

Kombinovaná technika, 35x47 cm. Signováno vlevo dole Vojáček 37. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír v místě poškozen.

300021. S oslem na cestě
Dražba ukončena:10.08.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč