Rusko 1. pol. 19. stol.

53924. Bohorodička Hodégetrie Kazaňská

popis: Tempera na dřevěné desce, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 22 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč limit (20.12.2020 12:41:51) 6070
800 Kč 19.12.2020 20:49:33 2325
700 Kč 17.12.2020 11:40:43 5807
600 Kč 17.12.2020 9:40:21 458
500 Kč 16.12.2020 22:17:06 4469