Rusko 1. pol. 19. stol. - Bohorodička Radost všech soužených

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 35x31 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 1. pol. 19. stol.
53956. Bohorodička Radost všech soužených
Dražba ukončena:18.02.2021 21:00:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
11 000 Kč limit (18.02.2021 20:55:09) 55
10 000 Kč limit (18.02.2021 20:54:59) 6070
10 000 Kč limit (18.02.2021 20:55:00) 55
9 000 Kč limit (18.02.2021 20:54:50) 6070
8 500 Kč limit (18.02.2021 20:54:49) 55
7 500 Kč limit (18.02.2021 20:51:16) 6070
7 000 Kč limit (18.02.2021 20:51:15) 55
4 200 Kč limit (18.02.2021 20:50:28) 55
4 100 Kč 18.02.2021 20:50:29 2624
4 000 Kč limit (18.02.2021 20:50:05) 55
3 900 Kč 18.02.2021 20:50:06 2624
3 800 Kč limit (18.02.2021 20:49:58) 55
3 700 Kč 18.02.2021 20:49:59 2624
3 600 Kč limit (18.02.2021 20:49:52) 55
3 500 Kč 18.02.2021 20:49:53 2624
3 400 Kč limit (18.02.2021 20:49:31) 55
3 300 Kč 18.02.2021 20:02:13 2624
3 200 Kč 18.02.2021 19:31:36 8286
3 100 Kč 18.02.2021 18:43:16 2624
3 000 Kč limit (18.02.2021 18:42:41) 55
2 900 Kč 18.02.2021 18:42:42 2624
2 800 Kč limit (18.02.2021 18:42:36) 55
2 700 Kč 18.02.2021 18:42:37 2624
2 600 Kč limit (18.02.2021 18:42:30) 55
2 500 Kč 18.02.2021 18:42:31 2624
2 400 Kč limit (18.02.2021 18:42:21) 55
2 300 Kč 18.02.2021 18:42:22 2624
2 200 Kč limit (18.02.2021 18:42:11) 55
2 100 Kč 18.02.2021 18:42:12 2624
2 000 Kč limit (18.02.2021 18:42:06) 55
1 900 Kč 18.02.2021 18:42:07 2624
1 800 Kč limit (18.02.2021 18:42:00) 55
1 700 Kč 18.02.2021 18:42:01 2624
1 600 Kč limit (18.02.2021 17:44:02) 55
1 500 Kč 09.02.2021 20:01:48 2624
1 400 Kč 09.02.2021 8:16:30 4681
1 300 Kč 07.02.2021 16:54:06 2624
1 200 Kč 07.02.2021 14:37:04 619
1 100 Kč 06.02.2021 22:46:33 2624
1 000 Kč 06.02.2021 22:43:56 4370
900 Kč 17.12.2020 16:23:14 2624
800 Kč 17.12.2020 11:52:04 5807
700 Kč 15.12.2020 21:46:30 2624
600 Kč 15.12.2020 17:02:15 4469
500 Kč 14.12.2020 21:40:11 238