Rusko, 1. pol. 19. stol. - Ikona - Jan Zlatoústý a Michael Kerullarios

Tempera, zlacení na dřevěné desce, 31x26x2,5 cm, nápisy v cyrilici nad hlavami světců.

Pozn.: Fotografie osvědčení o prodeji a k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty.

Rusko, 1. pol. 19. stol.
11901. Ikona - Jan Zlatoústý a Michael Kerullarios
Dražba ukončena:29.06.2017 18:27:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč