Rusko 19. stol. - Setkání se Symeonem

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 31x26 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53969. Setkání se Symeonem
Dražba ukončena:18.02.2021 21:13:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 18.02.2021 21:08:53 8286
12 000 Kč 18.02.2021 21:07:44 6070
11 000 Kč 18.02.2021 21:04:44 55
10 000 Kč limit (18.02.2021 21:04:43) 6070
9 500 Kč limit (18.02.2021 21:02:51) 6070
9 000 Kč limit (18.02.2021 21:02:50) 55
5 500 Kč limit (18.02.2021 20:55:19) 6070
5 000 Kč limit (18.02.2021 20:55:09) 8286
5 000 Kč 18.02.2021 20:55:10 6999
4 900 Kč limit (18.02.2021 20:54:51) 8286
4 800 Kč 18.02.2021 20:54:52 6999
4 700 Kč limit (18.02.2021 20:52:39) 8286
4 600 Kč 18.02.2021 20:52:40 6999
4 500 Kč limit (18.02.2021 20:46:47) 8286
4 400 Kč limit (18.02.2021 20:46:46) 55
4 200 Kč limit (18.02.2021 20:46:39) 8286
4 100 Kč limit (18.02.2021 20:46:38) 55
3 900 Kč limit (18.02.2021 20:46:28) 8286
3 800 Kč limit (18.02.2021 20:46:27) 55
3 600 Kč limit (18.02.2021 20:46:19) 8286
3 500 Kč limit (18.02.2021 20:46:18) 55
3 300 Kč limit (18.02.2021 20:44:29) 8286
3 200 Kč 18.02.2021 20:44:30 619
3 100 Kč limit (18.02.2021 19:33:46) 8286
3 000 Kč limit (18.02.2021 19:33:45) 55
1 500 Kč limit (18.02.2021 17:49:04) 55
1 400 Kč 18.02.2021 17:05:43 8286
1 300 Kč 17.02.2021 20:32:31 766
1 200 Kč 21.12.2020 17:03:37 2545
1 100 Kč 19.12.2020 20:55:52 2325
1 000 Kč 18.12.2020 18:10:35 2545
900 Kč 18.12.2020 0:35:02 4937
800 Kč 17.12.2020 20:51:40 2545
700 Kč 17.12.2020 11:56:10 5807
600 Kč 15.12.2020 21:29:37 2545
500 Kč 15.12.2020 17:06:10 4469