Rusko 19. stol. - Vzkříšení - sestoupení do pekel se svátky Dvanáctera

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 34x29 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53992. Vzkříšení - sestoupení do pekel se svátky Dvanáctera
Dražba ukončena:18.02.2021 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 500 Kč limit (18.02.2021 21:21:17) 55
8 000 Kč limit (18.02.2021 21:21:16) 8286
6 500 Kč limit (18.02.2021 19:34:43) 8286
6 000 Kč limit (18.02.2021 19:34:42) 55
5 000 Kč limit (18.02.2021 16:17:16) 55
5 000 Kč 18.02.2021 16:17:17 3398
4 900 Kč limit (17.02.2021 23:27:03) 55
4 800 Kč 17.02.2021 23:27:04 6549
4 700 Kč limit (17.02.2021 19:11:14) 55
4 600 Kč limit (17.02.2021 19:11:13) 466
4 400 Kč limit (17.02.2021 19:11:07) 55
4 300 Kč limit (17.02.2021 19:11:06) 466
4 100 Kč limit (17.02.2021 19:07:07) 55
4 000 Kč limit (17.02.2021 19:07:06) 466
3 800 Kč limit (01.02.2021 11:40:10) 55
3 700 Kč 24.01.2021 0:47:56 724
3 600 Kč 20.01.2021 0:56:31 3900
3 500 Kč 12.01.2021 21:39:02 2545
3 400 Kč 07.01.2021 19:31:08 5811
3 300 Kč limit (22.12.2020 18:03:50) 2545
3 300 Kč limit (22.12.2020 18:03:51) 766
1 900 Kč limit (18.12.2020 0:35:39) 2545
1 800 Kč 18.12.2020 0:35:40 4937
1 700 Kč limit (17.12.2020 22:50:31) 2545
1 600 Kč 17.12.2020 22:50:32 3398
1 500 Kč limit (17.12.2020 12:04:21) 2545
1 400 Kč 17.12.2020 12:04:22 5807
1 300 Kč limit (16.12.2020 19:19:02) 2545
1 200 Kč 16.12.2020 19:19:03 804
1 100 Kč limit (15.12.2020 21:47:46) 2545
1 000 Kč 15.12.2020 21:47:47 2624
900 Kč limit (15.12.2020 21:47:41) 2545
800 Kč 15.12.2020 21:47:42 2624
700 Kč limit (15.12.2020 21:34:08) 2545
600 Kč 15.12.2020 17:11:36 4469
500 Kč 14.12.2020 21:37:51 238