Rusko 2. polovina 19. stol.

53939. Bohorodička - Obměkčení zlých srdcí (Bolestná)

popis: Tempera na dřevěné desce, 27x23 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč limit (20.12.2020 12:45:43) 6070
900 Kč 19.12.2020 20:50:22 2325
800 Kč 18.12.2020 0:33:30 4937
700 Kč 17.12.2020 11:46:36 5807
600 Kč 17.12.2020 9:42:10 458
500 Kč 15.12.2020 16:58:13 4469