Rusko 2. polovina 19. stol. - Bohorodička Hodegetrie Radost všech soužených

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 27x24 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 2. polovina 19. stol.
53953. Bohorodička Hodegetrie Radost všech soužených
Dražba ukončena:18.02.2021 20:59:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
16 000 Kč 18.02.2021 20:54:07 55
15 000 Kč limit (18.02.2021 20:53:55) 6070
15 000 Kč 18.02.2021 20:53:56 55
14 000 Kč limit (18.02.2021 20:43:37) 6070
13 000 Kč limit (18.02.2021 20:43:36) 55
11 000 Kč limit (18.02.2021 20:43:26) 6070
10 000 Kč limit (18.02.2021 20:43:25) 55
5 500 Kč limit (18.02.2021 20:40:30) 6070
5 000 Kč limit (18.02.2021 20:40:29) 55
3 000 Kč limit (18.02.2021 17:42:48) 55
2 900 Kč limit (18.02.2021 17:42:47) 6070
1 300 Kč limit (17.02.2021 21:21:20) 6070
1 200 Kč 17.02.2021 21:21:21 1855
1 100 Kč limit (17.02.2021 20:06:12) 6070
1 000 Kč limit (17.02.2021 20:06:11) 55
700 Kč limit (01.02.2021 11:29:52) 55
600 Kč 17.12.2020 11:50:22 5807
500 Kč 15.12.2020 17:01:23 4469