Rusko 2. polovina 19. stol.

53947. Dvojice světců

popis: Tempera na dřevěné desce, 26x21 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 15 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 700 Kč limit (09.01.2021 18:17:31) 6070
1 600 Kč 09.01.2021 18:17:32 5807
1 500 Kč limit (09.01.2021 18:17:26) 6070
1 400 Kč 09.01.2021 18:17:27 5807
1 300 Kč limit (09.01.2021 18:17:21) 6070
1 200 Kč 09.01.2021 18:17:22 5807
1 100 Kč limit (09.01.2021 18:17:14) 6070
1 000 Kč 09.01.2021 18:17:15 5807
900 Kč limit (09.01.2021 18:17:10) 6070
800 Kč 09.01.2021 18:17:11 5807
700 Kč limit (20.12.2020 12:47:20) 6070
600 Kč 17.12.2020 11:48:45 5807
500 Kč 15.12.2020 17:00:24 4469