Rusko 2. třetina 19. stol.

53934. Vybraní světci

popis: Tempera na dřevěné desce, 27x23 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 20 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč limit (20.12.2020 12:44:35) 6070
600 Kč 17.12.2020 11:44:51 5807
500 Kč 15.12.2020 16:56:33 4469