Rusko 2. třetina 19. stol. - Vybraní světci

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 27x23 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 2. třetina 19. stol.
53934. Vybraní světci
Dražba ukončena:18.02.2021 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
17 000 Kč 18.02.2021 20:30:41 8286
16 000 Kč 18.02.2021 20:29:26 55
15 000 Kč limit (18.02.2021 20:28:57) 6070
15 000 Kč limit (18.02.2021 20:28:58) 8286
12 000 Kč limit (18.02.2021 20:27:01) 6070
11 000 Kč 18.02.2021 20:26:54 55
10 000 Kč 18.02.2021 19:29:19 8286
9 500 Kč limit (18.02.2021 19:29:11) 6070
9 000 Kč 18.02.2021 19:29:12 8286
8 500 Kč limit (18.02.2021 19:28:56) 6070
8 000 Kč 18.02.2021 19:28:57 8286
7 500 Kč limit (18.02.2021 19:28:49) 6070
7 000 Kč 18.02.2021 19:28:50 8286
6 500 Kč limit (18.02.2021 17:59:54) 6070
6 000 Kč 18.02.2021 17:59:55 8286
5 500 Kč limit (18.02.2021 17:33:31) 6070
5 000 Kč limit (18.02.2021 17:33:30) 55
4 100 Kč limit (18.02.2021 17:33:14) 6070
4 000 Kč limit (18.02.2021 17:33:13) 55
900 Kč limit (03.02.2021 20:40:05) 6070
800 Kč 03.02.2021 20:40:06 2547
700 Kč limit (20.12.2020 12:44:35) 6070
600 Kč 17.12.2020 11:44:51 5807
500 Kč 15.12.2020 16:56:33 4469