Rusko konec 19. stol.

53916. Mandylion

popis: Tempera na dřevěné desce, 31x26 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 13 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 200 Kč limit (20.01.2021 17:55:45) 6070
2 100 Kč 20.01.2021 17:55:46 5807
2 000 Kč limit (20.01.2021 17:55:40) 6070
1 900 Kč 20.01.2021 17:55:41 5807
1 800 Kč limit (20.01.2021 17:55:34) 6070
1 700 Kč 20.01.2021 17:55:35 5807
1 600 Kč limit (20.01.2021 17:55:25) 6070
1 500 Kč 20.01.2021 17:55:26 5807
1 400 Kč limit (20.01.2021 17:55:20) 6070
1 300 Kč 20.01.2021 17:55:21 5807
1 200 Kč limit (20.01.2021 17:55:16) 6070
1 100 Kč 20.01.2021 17:55:17 5807
1 000 Kč limit (20.01.2021 17:55:11) 6070
900 Kč 20.01.2021 17:55:12 5807
800 Kč limit (20.12.2020 12:40:10) 6070
700 Kč 17.12.2020 11:38:11 5807
600 Kč 17.12.2020 9:38:03 458
500 Kč 16.12.2020 22:16:15 4469