Rusko konec 19. stol. - Mandylion

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 31x26 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko konec 19. stol.
53916. Mandylion
Dražba ukončena:18.02.2021 20:22:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
10 000 Kč 18.02.2021 20:17:58 55
9 500 Kč limit (18.02.2021 20:17:52) 6070
9 000 Kč 18.02.2021 20:17:53 55
8 500 Kč limit (18.02.2021 20:17:45) 6070
8 000 Kč 18.02.2021 20:17:46 55
7 500 Kč limit (18.02.2021 20:17:39) 6070
7 000 Kč 18.02.2021 20:17:40 55
6 500 Kč limit (18.02.2021 20:17:30) 6070
6 000 Kč 18.02.2021 20:17:31 55
5 500 Kč limit (18.02.2021 20:17:24) 6070
5 000 Kč 18.02.2021 20:17:25 55
4 900 Kč limit (18.02.2021 20:17:17) 6070
4 800 Kč 18.02.2021 20:17:18 55
4 700 Kč limit (18.02.2021 20:17:12) 6070
4 600 Kč 18.02.2021 20:17:13 55
4 500 Kč limit (18.02.2021 20:17:05) 6070
4 400 Kč 18.02.2021 20:17:06 55
4 300 Kč limit (18.02.2021 20:16:58) 6070
4 200 Kč 18.02.2021 20:16:59 55
4 100 Kč limit (18.02.2021 17:24:25) 6070
4 000 Kč limit (18.02.2021 17:24:24) 55
2 400 Kč limit (17.02.2021 15:28:33) 6070
2 300 Kč 17.02.2021 15:28:34 1592
2 200 Kč limit (20.01.2021 17:55:45) 6070
2 100 Kč 20.01.2021 17:55:46 5807
2 000 Kč limit (20.01.2021 17:55:40) 6070
1 900 Kč 20.01.2021 17:55:41 5807
1 800 Kč limit (20.01.2021 17:55:34) 6070
1 700 Kč 20.01.2021 17:55:35 5807
1 600 Kč limit (20.01.2021 17:55:25) 6070
1 500 Kč 20.01.2021 17:55:26 5807
1 400 Kč limit (20.01.2021 17:55:20) 6070
1 300 Kč 20.01.2021 17:55:21 5807
1 200 Kč limit (20.01.2021 17:55:16) 6070
1 100 Kč 20.01.2021 17:55:17 5807
1 000 Kč limit (20.01.2021 17:55:11) 6070
900 Kč 20.01.2021 17:55:12 5807
800 Kč limit (20.12.2020 12:40:10) 6070
700 Kč 17.12.2020 11:38:11 5807
600 Kč 17.12.2020 9:38:03 458
500 Kč 16.12.2020 22:16:15 4469