Rusko konec 19. stol. - sv. Mikuláš Mirský

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 29 x 25 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko konec 19. stol.
53898. sv. Mikuláš Mirský
Dražba ukončena:18.02.2021 20:08:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč limit (18.02.2021 20:03:16) 6070
14 000 Kč 18.02.2021 20:03:17 55
13 000 Kč limit (18.02.2021 20:01:31) 6070
12 000 Kč limit (18.02.2021 20:01:30) 55
10 000 Kč limit (18.02.2021 19:59:19) 55
9 500 Kč limit (18.02.2021 19:59:18) 6070
8 500 Kč limit (18.02.2021 17:07:49) 6070
8 000 Kč limit (18.02.2021 17:07:48) 55
7 000 Kč limit (18.02.2021 17:06:53) 6070
6 500 Kč limit (18.02.2021 17:06:52) 55
3 600 Kč limit (18.02.2021 16:00:25) 6070
3 500 Kč 18.02.2021 16:00:26 7320
3 400 Kč limit (18.02.2021 13:55:04) 6070
3 300 Kč 18.02.2021 13:55:05 793
3 200 Kč limit (18.02.2021 13:54:59) 6070
3 100 Kč 18.02.2021 13:55:00 793
3 000 Kč limit (18.02.2021 13:54:54) 6070
2 900 Kč 18.02.2021 13:54:55 793
2 800 Kč limit (18.02.2021 13:53:38) 6070
2 700 Kč 18.02.2021 13:53:39 793
2 600 Kč limit (18.02.2021 13:53:33) 6070
2 500 Kč 18.02.2021 13:53:34 793
2 400 Kč limit (23.12.2020 9:49:54) 6070
2 300 Kč 23.12.2020 9:49:55 2545
2 200 Kč limit (23.12.2020 9:49:47) 6070
2 100 Kč 23.12.2020 9:49:48 2545
2 000 Kč limit (23.12.2020 9:49:37) 6070
1 900 Kč 23.12.2020 9:49:38 2545
1 800 Kč limit (23.12.2020 9:49:31) 6070
1 700 Kč 23.12.2020 9:49:32 2545
1 600 Kč limit (22.12.2020 18:36:05) 6070
1 500 Kč 22.12.2020 18:36:06 2545
1 400 Kč limit (22.12.2020 18:36:00) 6070
1 300 Kč 22.12.2020 18:36:01 2545
1 200 Kč limit (22.12.2020 18:35:55) 6070
1 100 Kč 22.12.2020 18:35:56 2545
1 000 Kč limit (20.12.2020 12:36:10) 6070
900 Kč 18.12.2020 15:29:56 2545
800 Kč 18.12.2020 0:31:46 4937
700 Kč 17.12.2020 11:31:33 5807
600 Kč 15.12.2020 21:18:43 2545
500 Kč 15.12.2020 16:46:02 4469