Rusko konec 19. stol.

53898. sv. Mikuláš Mirský

popis: Tempera na dřevěné desce, 29 x 25 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 20 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 400 Kč limit (23.12.2020 9:49:54) 6070
2 300 Kč 23.12.2020 9:49:55 2545
2 200 Kč limit (23.12.2020 9:49:47) 6070
2 100 Kč 23.12.2020 9:49:48 2545
2 000 Kč limit (23.12.2020 9:49:37) 6070
1 900 Kč 23.12.2020 9:49:38 2545
1 800 Kč limit (23.12.2020 9:49:31) 6070
1 700 Kč 23.12.2020 9:49:32 2545
1 600 Kč limit (22.12.2020 18:36:05) 6070
1 500 Kč 22.12.2020 18:36:06 2545
1 400 Kč limit (22.12.2020 18:36:00) 6070
1 300 Kč 22.12.2020 18:36:01 2545
1 200 Kč limit (22.12.2020 18:35:55) 6070
1 100 Kč 22.12.2020 18:35:56 2545
1 000 Kč limit (20.12.2020 12:36:10) 6070
900 Kč 18.12.2020 15:29:56 2545
800 Kč 18.12.2020 0:31:46 4937
700 Kč 17.12.2020 11:31:33 5807
600 Kč 15.12.2020 21:18:43 2545
500 Kč 15.12.2020 16:46:02 4469