Rusko konec 19. stol.

53913. Zmrtvýchvstání - Sestoupení do pekel se svátky Dvanáctera

popis: Tempera na dřevěné desce, 31x26 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 22 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 9 000 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 000 Kč limit (07.01.2021 19:02:59) 6070
8 500 Kč 07.01.2021 19:03:00 5811
8 000 Kč limit (03.01.2021 17:01:35) 6070
7 500 Kč 03.01.2021 17:01:36 2545
7 000 Kč limit (26.12.2020 11:12:02) 6070
6 500 Kč limit (26.12.2020 11:12:01) 2545
6 000 Kč limit (21.12.2020 17:06:34) 2545
5 500 Kč 20.12.2020 12:39:15 6070
5 000 Kč limit (20.12.2020 12:39:14) 2545
1 300 Kč limit (18.12.2020 0:32:21) 2545
1 200 Kč 18.12.2020 0:32:22 4937
1 100 Kč limit (17.12.2020 22:36:28) 2545
1 000 Kč 17.12.2020 22:36:29 3398
900 Kč limit (17.12.2020 11:36:40) 2545
800 Kč 17.12.2020 11:36:41 5807
700 Kč limit (15.12.2020 21:25:41) 2545
600 Kč 15.12.2020 16:48:06 4469
500 Kč 14.12.2020 20:31:06 7914