Rusko po pol. 19. stol. - Bohorodička Hodegetrie Kazaňská

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, 11x8 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53902. Bohorodička Hodegetrie Kazaňská
Dražba ukončena:18.02.2021 20:10:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 800 Kč 18.02.2021 20:05:20 55
1 700 Kč 18.02.2021 20:03:39 3398
1 600 Kč 18.02.2021 20:02:42 55
1 500 Kč 18.02.2021 20:02:17 545
1 400 Kč 18.02.2021 20:01:28 55
1 300 Kč 18.02.2021 19:59:09 545
1 200 Kč limit (18.02.2021 19:58:53) 3398
1 200 Kč 18.02.2021 19:58:54 545
1 100 Kč limit (18.02.2021 19:56:55) 3398
1 000 Kč limit (18.02.2021 19:56:54) 55
600 Kč limit (18.02.2021 17:12:25) 55
500 Kč 18.02.2021 16:23:44 3398