Rusko po pol. 19. stol.

53902. Bohorodička Hodegetrie Kazaňská

popis: Lito do formy, 11x8 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 13 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen

 

zpět do aktuální aukce