Rusko po pol. 19. stol.

53927. Bohorodička Hodegetrie Smolenská

popis: Tempera na dřevěné desce, 32x27 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč limit (08.01.2021 22:02:40) 6070
900 Kč 08.01.2021 22:02:41 619
800 Kč limit (20.12.2020 12:42:31) 6070
700 Kč 17.12.2020 11:41:23 5807
600 Kč 17.12.2020 9:41:00 458
500 Kč 15.12.2020 16:54:50 4469