Rusko po pol. 19. stol.

53910. Bohorodička Hodégetrie Kazaňská

popis: Tempera na dřevěné desce, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 14 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 500 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 500 Kč limit (07.01.2021 18:59:19) 6070
2 400 Kč 07.01.2021 18:59:20 5811
2 300 Kč limit (23.12.2020 9:47:15) 6070
2 200 Kč 23.12.2020 9:47:16 2545
2 100 Kč limit (23.12.2020 9:47:04) 6070
2 000 Kč 23.12.2020 9:47:05 2545
1 900 Kč limit (23.12.2020 9:45:21) 6070
1 800 Kč 23.12.2020 9:45:22 2545
1 700 Kč limit (23.12.2020 9:45:15) 6070
1 600 Kč 23.12.2020 9:45:16 2545
1 500 Kč limit (22.12.2020 18:35:42) 6070
1 400 Kč 22.12.2020 18:35:43 2545
1 300 Kč limit (20.12.2020 12:38:29) 6070
1 200 Kč limit (19.12.2020 20:47:40) 2545
1 200 Kč 19.12.2020 20:47:41 2325
1 100 Kč limit (17.12.2020 22:37:11) 2545
1 000 Kč 17.12.2020 22:37:12 3398
900 Kč limit (17.12.2020 11:35:32) 2545
800 Kč 17.12.2020 11:35:33 5807
700 Kč limit (15.12.2020 21:21:23) 2545
600 Kč 15.12.2020 21:04:24 6281
500 Kč 15.12.2020 16:49:29 4469