Rusko po pol. 19. stol. - Bohorodička Hodégetrie Kazaňská

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53910. Bohorodička Hodégetrie Kazaňská
Dražba ukončena:18.02.2021 20:18:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč limit (18.02.2021 20:12:38) 6070
14 000 Kč 18.02.2021 20:12:39 55
13 000 Kč limit (18.02.2021 20:10:09) 6070
12 000 Kč limit (18.02.2021 20:09:28) 55
11 000 Kč 18.02.2021 20:09:29 6070
10 000 Kč limit (18.02.2021 17:19:52) 55
9 500 Kč limit (18.02.2021 17:19:21) 6070
9 000 Kč limit (18.02.2021 17:19:20) 55
6 500 Kč limit (18.02.2021 17:19:01) 6070
6 000 Kč limit (18.02.2021 17:19:00) 55
3 100 Kč limit (18.02.2021 16:11:25) 6070
3 000 Kč 18.02.2021 16:11:26 7250
2 900 Kč limit (18.02.2021 16:11:19) 6070
2 800 Kč 18.02.2021 16:11:20 7250
2 700 Kč limit (18.02.2021 16:11:12) 6070
2 600 Kč 18.02.2021 16:11:13 7250
2 500 Kč limit (07.01.2021 18:59:19) 6070
2 400 Kč 07.01.2021 18:59:20 5811
2 300 Kč limit (23.12.2020 9:47:15) 6070
2 200 Kč 23.12.2020 9:47:16 2545
2 100 Kč limit (23.12.2020 9:47:04) 6070
2 000 Kč 23.12.2020 9:47:05 2545
1 900 Kč limit (23.12.2020 9:45:21) 6070
1 800 Kč 23.12.2020 9:45:22 2545
1 700 Kč limit (23.12.2020 9:45:15) 6070
1 600 Kč 23.12.2020 9:45:16 2545
1 500 Kč limit (22.12.2020 18:35:42) 6070
1 400 Kč 22.12.2020 18:35:43 2545
1 300 Kč limit (20.12.2020 12:38:29) 6070
1 200 Kč limit (19.12.2020 20:47:40) 2545
1 200 Kč 19.12.2020 20:47:41 2325
1 100 Kč limit (17.12.2020 22:37:11) 2545
1 000 Kč 17.12.2020 22:37:12 3398
900 Kč limit (17.12.2020 11:35:32) 2545
800 Kč 17.12.2020 11:35:33 5807
700 Kč limit (15.12.2020 21:21:23) 2545
600 Kč 15.12.2020 21:04:24 6281
500 Kč 15.12.2020 16:49:29 4469