Rusko po pol. 19. stol.

53930. Zesnutí Bohorodičky

popis: Tempera na dřevěné desce, 35x28 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 500 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
6 500 Kč limit (26.12.2020 11:13:58) 6070
6 000 Kč 21.12.2020 19:27:03 2545
5 500 Kč limit (21.12.2020 19:27:02) 6070
4 500 Kč limit (21.12.2020 19:26:45) 6070
4 400 Kč 21.12.2020 19:26:46 2545
4 300 Kč limit (21.12.2020 17:05:02) 6070
4 200 Kč limit (21.12.2020 17:05:01) 2545
3 700 Kč limit (21.12.2020 17:04:20) 6070
3 600 Kč limit (21.12.2020 17:04:19) 2545
2 600 Kč limit (20.12.2020 12:43:25) 6070
2 500 Kč limit (20.12.2020 12:43:24) 2545
1 200 Kč limit (19.12.2020 1:38:17) 2545
1 100 Kč 19.12.2020 1:38:18 6549
1 000 Kč limit (17.12.2020 22:39:32) 2545
900 Kč 17.12.2020 22:39:33 3398
800 Kč limit (17.12.2020 11:43:23) 2545
700 Kč 17.12.2020 11:43:24 5807
600 Kč limit (15.12.2020 21:28:18) 2545
500 Kč 15.12.2020 16:55:43 4469