Rusko po pol. 19. stol. - Zesnutí Bohorodičky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 35x28 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53930. Zesnutí Bohorodičky
Dražba ukončena:18.02.2021 20:35:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
12 000 Kč limit (18.02.2021 20:30:18) 6070
11 000 Kč limit (18.02.2021 20:30:17) 55
10 000 Kč limit (18.02.2021 20:27:27) 55
9 500 Kč limit (18.02.2021 20:27:15) 6070
9 000 Kč 18.02.2021 20:27:16 55
8 500 Kč limit (18.02.2021 17:31:27) 6070
8 000 Kč limit (18.02.2021 17:31:26) 55
6 500 Kč limit (26.12.2020 11:13:58) 6070
6 000 Kč 21.12.2020 19:27:03 2545
5 500 Kč limit (21.12.2020 19:27:02) 6070
4 500 Kč limit (21.12.2020 19:26:45) 6070
4 400 Kč 21.12.2020 19:26:46 2545
4 300 Kč limit (21.12.2020 17:05:02) 6070
4 200 Kč limit (21.12.2020 17:05:01) 2545
3 700 Kč limit (21.12.2020 17:04:20) 6070
3 600 Kč limit (21.12.2020 17:04:19) 2545
2 600 Kč limit (20.12.2020 12:43:25) 6070
2 500 Kč limit (20.12.2020 12:43:24) 2545
1 200 Kč limit (19.12.2020 1:38:17) 2545
1 100 Kč 19.12.2020 1:38:18 6549
1 000 Kč limit (17.12.2020 22:39:32) 2545
900 Kč 17.12.2020 22:39:33 3398
800 Kč limit (17.12.2020 11:43:23) 2545
700 Kč 17.12.2020 11:43:24 5807
600 Kč limit (15.12.2020 21:28:18) 2545
500 Kč 15.12.2020 16:55:43 4469