Rusko po pol. 19. stol. - Zvěstování Bohorodičce

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 31x26 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53926. Zvěstování Bohorodičce
Dražba ukončena:18.02.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
15 000 Kč limit (18.02.2021 20:21:09) 6070
15 000 Kč 18.02.2021 20:21:10 55
14 000 Kč limit (18.02.2021 20:21:03) 6070
13 000 Kč 18.02.2021 20:21:04 55
12 000 Kč limit (18.02.2021 20:20:57) 6070
11 000 Kč 18.02.2021 20:20:58 55
10 000 Kč limit (18.02.2021 20:20:50) 6070
9 500 Kč 18.02.2021 20:20:51 55
9 000 Kč limit (18.02.2021 20:20:43) 6070
8 500 Kč 18.02.2021 20:20:44 55
8 000 Kč limit (18.02.2021 20:20:36) 6070
7 500 Kč 18.02.2021 20:20:37 55
7 000 Kč limit (18.02.2021 17:29:03) 6070
6 500 Kč limit (18.02.2021 17:29:02) 55
5 500 Kč limit (18.02.2021 17:28:55) 6070
5 000 Kč limit (18.02.2021 17:28:54) 55
2 700 Kč limit (18.02.2021 13:57:58) 6070
2 600 Kč 18.02.2021 13:57:59 793
2 500 Kč limit (18.02.2021 13:57:53) 6070
2 400 Kč 18.02.2021 13:57:54 793
2 300 Kč limit (18.02.2021 13:57:48) 6070
2 200 Kč 18.02.2021 13:57:49 793
2 100 Kč limit (01.02.2021 11:45:22) 6070
2 000 Kč limit (01.02.2021 11:45:21) 55
700 Kč limit (31.01.2021 13:54:04) 6070
600 Kč 17.12.2020 11:41:10 5807
500 Kč 16.12.2020 1:14:04 5572