Rusko počátek 19. stol. - Kristus Pantokrator

Tempera na dřevěné desce, 24x19 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko počátek 19. stol.
53921. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:18.02.2021 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč