Rusko počátek 20. stol. - Bohorodička Hodegetrie Tichvínská

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 27x22 cm. Rám.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko počátek 20. stol.
53972. Bohorodička Hodegetrie Tichvínská
Dražba ukončena:18.02.2021 21:19:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
14 000 Kč limit (18.02.2021 21:14:15) 4370
13 000 Kč 18.02.2021 21:12:26 55
12 000 Kč limit (18.02.2021 21:12:25) 4370
11 000 Kč limit (18.02.2021 21:12:07) 4370
10 000 Kč limit (18.02.2021 21:12:06) 55
8 500 Kč limit (18.02.2021 21:11:41) 4370
8 000 Kč limit (18.02.2021 21:11:40) 55
4 100 Kč limit (18.02.2021 21:10:36) 4370
4 000 Kč limit (18.02.2021 21:10:35) 55
2 600 Kč limit (18.02.2021 17:50:29) 55
2 500 Kč limit (18.02.2021 17:50:28) 2545
2 100 Kč limit (17.02.2021 20:33:08) 2545
2 000 Kč 17.02.2021 20:33:09 766
1 900 Kč limit (09.01.2021 15:25:17) 2545
1 800 Kč 09.01.2021 15:25:18 766
1 700 Kč limit (09.01.2021 15:25:13) 2545
1 600 Kč 09.01.2021 15:25:14 766
1 500 Kč limit (03.01.2021 12:40:01) 2545
1 400 Kč 03.01.2021 12:40:02 766
1 300 Kč limit (03.01.2021 12:39:57) 2545
1 200 Kč 03.01.2021 12:39:58 766
1 100 Kč limit (03.01.2021 12:39:51) 2545
1 000 Kč 03.01.2021 12:39:52 766
900 Kč limit (03.01.2021 12:39:46) 2545
800 Kč 03.01.2021 12:39:47 766
700 Kč limit (17.12.2020 11:56:55) 2545
600 Kč 17.12.2020 11:56:56 5807
500 Kč limit (15.12.2020 21:30:11) 2545