Rusko počátek 20. stol.

53936. Dvojice vybraných světců

popis: Tempera na dřevěné desce, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč limit (18.12.2020 4:16:08) 3792
800 Kč 17.12.2020 22:40:38 3398
700 Kč 17.12.2020 11:45:25 5807
600 Kč 17.12.2020 9:41:37 458
500 Kč 15.12.2020 16:57:05 4469