Rusko počátek 20. stol. - Dvojice vybraných světců

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko počátek 20. stol.
53936. Dvojice vybraných světců
Dražba ukončena:18.02.2021 20:39:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
11 000 Kč 18.02.2021 20:26:29 55
10 000 Kč limit (18.02.2021 20:26:21) 4370
9 500 Kč 18.02.2021 20:26:22 55
9 000 Kč limit (18.02.2021 17:34:38) 4370
8 500 Kč limit (18.02.2021 17:34:37) 55
7 500 Kč limit (18.02.2021 17:34:30) 4370
7 000 Kč limit (18.02.2021 17:34:29) 55
6 000 Kč limit (10.02.2021 21:06:06) 4370
5 500 Kč limit (10.02.2021 21:06:05) 3792
3 100 Kč limit (10.02.2021 14:01:56) 3792
3 000 Kč limit (10.02.2021 14:01:55) 4370
2 100 Kč limit (06.02.2021 22:47:29) 4370
2 000 Kč limit (06.02.2021 22:47:28) 55
1 500 Kč limit (06.02.2021 22:47:03) 55
1 400 Kč 06.02.2021 22:47:04 4370
1 300 Kč limit (06.02.2021 22:43:14) 55
1 200 Kč 06.02.2021 22:43:15 4370
1 100 Kč limit (01.02.2021 11:41:38) 55
1 000 Kč limit (24.01.2021 0:43:13) 3792
1 000 Kč 24.01.2021 0:43:14 724
900 Kč limit (18.12.2020 4:16:08) 3792
800 Kč 17.12.2020 22:40:38 3398
700 Kč 17.12.2020 11:45:25 5807
600 Kč 17.12.2020 9:41:37 458
500 Kč 15.12.2020 16:57:05 4469