Rusko pol. 19. stol.

53904. sv. Mikuláš Myrský - Divotvůrce

popis: Tempera na dřevěné desce, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 13 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 800 Kč limit (07.01.2021 18:55:13) 6070
1 700 Kč 07.01.2021 18:55:14 5811
1 600 Kč limit (23.12.2020 9:48:10) 6070
1 500 Kč 23.12.2020 9:48:11 2545
1 400 Kč limit (23.12.2020 9:48:02) 6070
1 300 Kč 23.12.2020 9:48:03 2545
1 200 Kč limit (23.12.2020 9:47:48) 6070
1 100 Kč 23.12.2020 9:47:49 2545
1 000 Kč limit (20.12.2020 12:37:32) 6070
900 Kč 18.12.2020 0:32:04 4937
800 Kč 17.12.2020 22:35:15 3398
700 Kč 17.12.2020 11:33:30 5807
600 Kč 15.12.2020 21:19:47 2545
500 Kč 15.12.2020 16:45:47 4469