Rusko pol. 19. stol. - Zmrtvýchvstání - Sestoupení do pekel se svátky Dvanáctera

Tempera na dřevěné desce, 59x39 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko pol. 19. stol.
53932. Zmrtvýchvstání - Sestoupení do pekel se svátky Dvanáctera
Dražba ukončena:18.02.2021 20:40:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč