Rusko pol. 19. stol.

53932. Zmrtvýchvstání - Sestoupení do pekel se svátky Dvanáctera

popis: Tempera na dřevěné desce, 59x39 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 28 dnů, 15 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč