Rusko posl. třetina 19. stol.

53940. Bohorodička - Radost všech soužených

popis: Tempera na dřevěné desce, 34x29 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 22 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 200 Kč limit (09.01.2021 18:18:28) 6070
1 100 Kč 09.01.2021 18:18:29 5807
1 000 Kč limit (09.01.2021 18:18:22) 6070
900 Kč 09.01.2021 18:18:23 5807
800 Kč limit (20.12.2020 12:46:21) 6070
700 Kč 18.12.2020 0:33:41 4937
600 Kč 17.12.2020 11:46:54 5807
500 Kč 15.12.2020 16:58:47 4469