Rusko posl. třetina 19. stol. - Bohorodička - Radost všech soužených

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 34x29 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko posl. třetina 19. stol.
53940. Bohorodička - Radost všech soužených
Dražba ukončena:18.02.2021 20:42:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 000 Kč limit (18.02.2021 20:37:49) 6070
8 500 Kč limit (18.02.2021 20:37:48) 55
7 500 Kč limit (18.02.2021 20:37:42) 6070
7 000 Kč limit (18.02.2021 20:37:41) 55
6 000 Kč limit (18.02.2021 20:37:34) 6070
5 500 Kč limit (18.02.2021 20:37:33) 55
4 900 Kč limit (18.02.2021 20:32:02) 6070
4 800 Kč 18.02.2021 20:32:03 55
4 700 Kč limit (18.02.2021 20:31:55) 6070
4 600 Kč 18.02.2021 20:31:56 55
4 500 Kč limit (18.02.2021 20:31:49) 6070
4 400 Kč 18.02.2021 20:31:50 55
4 300 Kč limit (18.02.2021 20:31:40) 6070
4 200 Kč limit (18.02.2021 20:31:39) 55
4 000 Kč limit (18.02.2021 20:31:30) 6070
3 900 Kč limit (18.02.2021 20:31:29) 55
3 700 Kč limit (18.02.2021 20:31:20) 6070
3 600 Kč limit (18.02.2021 20:31:19) 55
3 400 Kč limit (18.02.2021 20:31:08) 6070
3 300 Kč limit (18.02.2021 20:31:07) 55
3 100 Kč limit (18.02.2021 17:36:45) 6070
3 000 Kč limit (18.02.2021 17:36:44) 55
1 400 Kč limit (17.02.2021 21:20:10) 6070
1 300 Kč 17.02.2021 21:20:11 1855
1 200 Kč limit (09.01.2021 18:18:28) 6070
1 100 Kč 09.01.2021 18:18:29 5807
1 000 Kč limit (09.01.2021 18:18:22) 6070
900 Kč 09.01.2021 18:18:23 5807
800 Kč limit (20.12.2020 12:46:21) 6070
700 Kč 18.12.2020 0:33:41 4937
600 Kč 17.12.2020 11:46:54 5807
500 Kč 15.12.2020 16:58:47 4469