různí autoři - Konvolut 36 prací

Různé techniky, od 9x8 cm do 42x31 cm. Většina signována, některé zaskleny, některé rámovány

pozn. mírně poškozeno

různí autoři
113941. Konvolut 36 prací
Dražba ukončena:07.04.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč