Raszka, Blažek, Ořechovský,... - Soubor 7- mi olejomaleb

Rozměry od 22x32 cm do 51x36 cm. Různí autoři. 2x nerámováno.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

21639. Soubor 7- mi olejomaleb
Dražba ukončena:28.06.2018 22:31:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč