Litografie, 46x34 cm. Signováno vpravo dole Dalí. Limitovaná edice 1123/1700. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.