Salvador Dalí - Alsace

Litografie, 46x34 cm. Signováno vpravo dole Dalí. Limitovaná edice 1123/1700. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

62994. Alsace
Dražba ukončena:12.08.2021 21:10:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč