Salvador Dalí - Autoportrét Salvadora Dalí

Litografie, 44x35 cm. 6/300. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
37484. Autoportrét Salvadora Dalí
Dražba ukončena:14.11.2019 21:10:48
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč